Sevgili öğrenciler, Bireysel Ses Eğitimi I / III, Piyano I / III ve Bireysel Çalgı Eğitimi I / III / V / VII derslerine (AYDEP) uzaktan canlı olarak katılabilmeniz için yer alan listeden içinde sizinle birlikte şube kodu ile AYDEP ders programında bulunduğunuz gün, oturum ve saati öğrenerek kendi programınızı oluşturabilir, derse katılabilirsiniz.

 

DOÇ. DR. KUBİLAY KOLUKIRIK

Ud

Şube 1: Ramazan GÜÇLÜ, Ela GÜNDOĞAN

Şube 2: Utku ÇİLOĞLU, Yaşar Cenk ÇETİN, Mahmut ILGINER

Şube 3: Mustafa YILMAZ, Fahriye DEMİRYAKAN

 

Ud III

Şube 1: Esra Nazmiye TUNÇER, Serhat KORKMAZ, Afacan Emre DEMİR

 

Ud V

Şube 1: Yusuf ÇİÇEK

 

Kanun V

Şube 1: Kemal Alperen ÖZYOL

 

Ud VII

Şube 1: Furkan KILAVUZ

 

DR. ÖĞR. ÜYESİ SATI DOĞANYİĞİT

 

Bireysel Ses Eğitimi I

Şube 1: Dilek SAYGIN, Nisanur ORHAN, Leyla ADIYAMAN

Şube 6: Yana PERMATOVA, Esma GÖKKÜÇ, Nur DEMİR, Ruheyla POLAT

Şube 7: Sultan KUZU, Esra Dilan KUZU, Figen KOÇAK

Şube 8: Selahattin Uğur ÖZDEMİR, Öykünaz ÇOLAK, Mert Kaan KOÇAK

Şube 9: Zilan KAYA, Fahriye DEMİRYAKAN, Ülkü ÇİMİ

Şube 11: Ela GÜNDOĞAN, Merve YILDIRAN, Elif Ezgi ÜLGER

 

Bireysel Ses Eğitimi III

Şube 1: Özge BUCAK, Müstakime GÖK, İpek ZENGİN, Yağmur İNCİRKAYA, Sevilay YILDIRIM

Şube 3: Onur BAĞDAT, Yekta Enes CAN, Nursena OKKAY, Fatoş KIZILKAYA, Esra Nazmiye TUNÇER

Şube 4: Şirin ŞAN, Gülsüm YENİCE, Rabia IŞIK, Afacan Emre DEMİR

 

Şan V

Şube 1: Arzu AKKAYA, Halil İbrahim OKUR

Şube 3: Seher KAHRAMAN, Ömer Faruk ARIN

 

Şan VII

Şube 1: Nursena TURAN, Dilan KARADAĞ

 

 

DR. ÖĞR. ÜYESİ MEHMET ERHAN YİĞİTER

 

Bireysel Ses Eğitimi I

Şube 2: Mahmut İLGİNER, Okan GENCER, Barış Bora TURHAL

Şube 3: Ramazan GÜÇLÜ, Emin Bedirhan ŞEN, Yaşar Cenk ÇETİN, Arjen ALTUN

Şube 4: Oğuzhan KARAYOL, Şeyhmus ÇELİKKILIÇ, Mehmet Ali TUTUŞ

Şube 5: Utku ÇİLOĞLU, Gökhan AKTAŞ, Behsat MUTLU, Onur KUŞDOĞAN

Şube 10: Mustafa YILMAZ, İsmail Recep KIMÇAK, Hakan AKANAY, Abdulhalim Mert SARITAŞ

 

Bireysel Ses Eğitimi III

Şube 2: Soner ŞEKERTÜRK, Murat KAYARDI, Yunus Emre ŞAHİN

Şube 5: Naci ŞİMŞEK, Koray KILIÇ, Bekir KOÇ

Şube 6: Emirhan KOÇ, Alperen BEYTUT, İlteriş Kaan ARAS

Şube 7: Yasin YAŞLI, Haydar Yasin ERTAŞ, Serhat KORKMAZ

 

Şan V

Şube 2: Enes KAYAOĞLU

 

DR. ÖĞR. ÜYESİ ŞENOL AFACAN

 

Keman

Şube 1: Nur DEMİR, Ruheyla POLAT, Nisanur ORHAN, Elif Ezgi ülger

 

Viyola

Şube 1: Dilek SAYGIN

 

Keman III

Şube 1: Özge BUCAK, Müstakime GÖK, Nursena OKKAY, Rabia IŞIK

 

Viyola III

Şube 1: Yekta Enes CAN

 

Keman V

Şube 1: Ecem Nur ARSLAN

 

Keman VII

Şube 1: Beril ŞEPİR, Sevgi FIRAT, Uğurcan GARİP

Şube 2: Güven ŞAR, Mustafa Uğur KARTOĞLU, Fatmanur ÖZ

Şube 3: Ceren MEMİŞ, Seray ÖZARSLAN, Emre ARIK

 

Viyola VII

Şube 1: Niyazi GÜNDÜZ, Semih TÜYSÜZ

 

 

ÖĞR. GÖR. CENK ŞAHİN

 

Bağlama

Şube 1: İsmail Recep KIMÇAK, Onur KUŞDOĞAN,

Şube 2: Oğuzhan KARAYOL, Şeyhmus ÇELİKKILIÇ

 

Bağlama III

Şube 1: Naci ŞİMŞEK, Koray KILIÇ

Şube 2: Bekir KOÇ, Yasin YAŞLI

Şube 3: Haydar Yasin ERTAŞ

 

Bağlama V

Şube 1: Naci ŞİMŞEK, Kürşat TAŞAR

Şube 2: Ahmet TOPRAK, Neşet DOĞAN

 

Bağlama VII

Şube 1: Mustafa KARAKOÇ, Orçun DİNER

Şube 2: Fadime KORKMAZ

 

ÖĞR. GÖR. SİNAN TÜFEKCİ

 

Piyano I  

Şube 1: Şeyhmus ÇELİKKILIÇ, Mehmet Ali TUTUŞ, Yaşar Cenk ÇETİN, Arjen ALTUN, Mahmut ILGINER, Okan GENCER

Şube 4: Kürşat TAŞAR, Kemal Alperen ÖZYOL, Yana PERMATOVA, Alperen BEYTUT, Ramazan GÜÇLÜ, Mustafa YILMAZ

Şube 5: Esma GÖKKÜÇ, Nur DEMİR, Ruheyla POLAT, Ela GÜNDOĞAN, Sultan KUZU

Şube 6: Figen KOÇAK, Fahriye DEMİRYAKAN, Ülkü ÇİMİ, Dilek SAYGIN, Nisanur ORHAN

Şube 7: İsmail Recep KIMÇAK, Hakan AKANAY, Abdulhalim Mert SARITAŞ, Utku ÇİLOĞLU, Onur KUŞDOĞAN

Şube 8: Oğuzhan KARAYOL, Emin Bedirhan ŞEN, Leyla ADIYAMAN, Barış Bora TURHAL, Elif Ezgi ÜLGER

 

Piyano III

Şube 2: Nursena OKKAY, Fatoş KIZILKAYA, Esra Nazmiye TUNÇER, Soner ŞEKERTÜRK, Şirin ŞAN

Şube 7: Mustafa KARAKOÇ, Muhammet Ali BAL, Naci ŞİMŞEK, Burkay KÜÇÜKÇAY

Şube 8: Aslı CİCAN, Ömer Faruk ARIN, Burak YAPICI, Kemal Alperen ÖZYOL

Şube 9: Emirhan KOÇ, Yekta Enes CAN, Alperen BEYTUT, Murat KAYARDI

 

Piyano VII

Şube 1: Berkcan SARAÇOĞLU, Yunus GÜNÜÇ, Selim Can BALAMUT

 

 

ÖĞR. GÖR. KENAN TÜFEKCİ

 

Piyano I  

Şube 2: Selahattin Uğur ÖZDEMİR, Esra Dilan KUZU, Öykünaz ÇOLAK, Merve YILDIRAN, Zilan KAYA

Şube 3: Serhat KORKMAZ, Yunus Emre ŞAHİN, Mert Kaan KOÇAK, Gökhan AKTAŞ, Behsat MUTLU

 

Flüt

Şube 1: Selahattin Uğur ÖZDEMİR, Esra Dilan KUZU, Öykünaz ÇOLAK

Şube 2: Merve YILDIRAN, Zilan KAYA, Behsat MUTLU

 

Piyano III

Şube 1: Yunus Emre ŞAHİN, Rabia IŞIK, Afacan Emre DEMİR

Şube 3: Özge BUCAK, Müstakime GÖK, İpek ZENGİN

Şube 4: Koray KILIÇ, Bekir KOÇ, Onur BAĞDAT, Yasin YAŞLI

Şube 5: Haydar Yasin ERTAŞ, Serhat KORKMAZ, İlteriş Kaan ARAS

Şube 6: Yağmur İNCİRKAYA, Sevilay YILDIRIM, Gülsüm YENİCE

 

Flüt III

Şube 1: İpek ZENGİN, Alperen BEYTUT, Gülsüm YENİCE

 

Flüt V

Şube 1: Ceren YAVUZ, Burak YAPICI

 

Flüt VII

Şube 1: Gülgönül SARITAŞ, Muhammed Furkan BAŞAK, Ceren YAVUZ

Şube 2: Ecem Melisa ESER, Nevin NAZİLLİ

 

 

 

AYTEN ŞAHİN

 

Gitar

Şube 1: Murat KAYARDI, Yunus Emre ŞAHİN, Leyla ADIYAMAN

Şube 2: Sultan KUZU, Figen KOÇAK, Okan GENCER

Şube 3: Mehmet Ali TUTUŞ, Emin Bedirhan ŞEN, Barış Bora TURHAL

 

Gitar III

Şube 1: Emirhan KOÇ, Yağmur İNCİRKAYA

Şube 2: Sevilay YILDIRIM, Onur BAĞDAT

Şube 3: Fatoş KIZILKAYA, Şirin ŞAN

Şube 4: Murat KAYARDI, Yunus Emre ŞAHİN,

 

Gitar V

Şube 1: Aslı CİCAN, Ömer Timur YILDIRIM

Şube 2: Gökhan TOSLAK, Oğuzhan ÇELİK

 

Gitar VII

Şube 1: Aslı CİCAN, Burkay KÜÇÜKÇAY

 

 

 

EREN GÜN

 

Viyolonsel

Şube 1: Yana PERMATOVA, Mert Kaan KOÇAK

Şube 2: Gökhan AKTAŞ

 

Viyolonsel III

Şube 1: İlteriş Kaan ARAS, Soner ŞEKERTÜRK

 

Viyolonsel VII

Şube 1: Kübra Seda KARAOSMANOĞLU

 

 

 

YUNUS ETHEM ALAN

 

Kabak Kemane

Şube 1: Esma GÖKKÜÇ

Şube 2: Ülkü ÇİMİ

Şube 3: Hakan AKANAY

Şube 4: Abdulhalim Mert SARITAŞ

Şube 5: Arjen ALTUN

 

Kabak Kemane V

Şube 1: Şiyar CAN

Şube 2: Ümit ÖZDİLEK

 

 

 

Olusturulma Tarihi:2020-10-02 12:09:25
Guncelleme Tarihi: 2020-10-05 11:41:55